חברות אחסון וורדפרס מומלצות: uPress

חלק מסדרת מאמרים על חברות אחסון לאתרי וורדפרס: חברת האחסון עם השילוב הכי טוב של מחיר מול עלות

דף הבית של uPress

חברת האחסון עם השילוב הכי טוב של מחיר מול עלות

הקדמה

בכל אתר שאני בונה אני תמיד צריך להמליץ ללקוחות שלי איפה לאחסן את אתר הוורדפרס שלהם. יצא לי לעבוד עם עשרות חברות אחסון ולכן החלטתי לכתוב סדרת כתבות על חברות האחסון שאני הכי ממליץ עליהן. כל החברות הללו הן מתמחות רק באחסון של אתרי וורדפרס, ואף אחת אינם אחסון ״כללי״.

יתרונות

  • ממשק בעברית – הממשק בעברית, ועבור לקוחות שלי זה הבדל חשוב מאוד לפעמים.
  • התמיכה שלהם בעברית – וזה אומר שמומחי הוורדפרס שלהם יענו בעברית, ועם מונחים שאפשר להבין. שעבור הרבה לקוחות שלי זה יתרון מאוד גדול.
  • שרתים בישראל – יש להם שרתים בישראל, שזה משהו שאין לחברות בחו״ל. זה לא בהכרח הופך אותם למהירים יותר, אבל אין ספק שזה יתרון בהרבה מקרים.
  • ממשק מקיף – יש להם כל אפשרות עבור וורדפרס שיש תחת השמש. מניהול משתמשים, ביטול והסרה של פלאגין סורר ועוד.
  • בחינם – הם מספקים על חשבונם שלל של פלאגינים בתשלום, כמו Elementor Extras או Gravity Forms. זה לבדו חוסך 30$ ו-60$ לשנה בהתאמה. עם Elementor Extras אני בונה כמעט כל בלוג או ארכיון פוסט בכל האתרים שלי, ועם Gravity Forms אני יכול ליצור טפסים מורכבים כמו ב-WeWrite או BandPlay (טפסים עם התניה לוגית, מחשבוני מוצר משוכללים וחיבור לסליקה כמו PayPal). יש את הפוסט וורדפרס למעצבות: טפסי יצירת קשר לא חייבים להיות משעממים שמסביר על הרחבה הזו ועל התניה לוגית.
  • ניהול מיילים – חברות אחסון איכותיות אינן מציעות שליחת מיילים ישירות דרך הממשק שלהן. מה ש-uPress עשו זה שיתוף פעולה עם השירות החיצוני inbox.co.il. השירות הזה ללא עלות, וניתן בחינם לנהל מיילים ללא הגבלה מתוך הדומיין. רוב הלקוחות שלי מנהלים את המייל שלהם דרך G Suite, וזה מגיע עם מסנן זבל הכי טוב שיש, ממשק Gmail וגם Google Drive ממותג, אבל זה עולה מינימום 5$ בחודש לכל משתמש, ורוב הלקוחות שלי מעדיפים חינם. אני אישית מנהל את המייל שלי דרך FastMail בתשלום של 5$ בחודש.
ממשק הניהול של uPress
ממשק הניהול של uPress
ממשק הניהול של uPress
ממשק הניהול של uPress

חסרונות

חשוב לי לציין שלמרות הביקורת שלי, זו חברת אחסון הוורדפרס הטובה ביותר בישראל, ועם השילוב הכי טוב של מחיר מול עלות

  • ביזור אתרים – אין להם באמת CDN בקליק. לא הצלחתי להפעיל את זה אצלם, ואני לא הולך לפנות לתמיכה שלהם.
  • תמיכה – התמיכה אינה זמינה 24 שעות באופן מיידי דרך צ׳אט. מצד שני, היא בעברית.
  • ממשק קצת מסורבל – הממשק שלהם אמנם מכיל כל אפשרות תחת השמש, אך הוא גם מאוד מסורבל ועושה רושם שלא הושקעה יותר מדי מחשבה בחווית המשתמש.
  • ה-FTP אצלם אינו מוצפן – זה סופר טכני, אבל העברת קבצים דרך FTP היא בעשרות אתרים שאני מנהל דרך FTP לא מוצפן, ולא דרך SFTP. זה לא באמת קריטי עבור לקוחות שלי, אבל אני מקווה שהם יתקנו את זה.
אין להם באמת CDN בקליק: "CDN לא זמין ביחד עם תעודת SSL". למה אני ״צריך לפנות לתמיכה״ בשביל שיהיה לי CDN מאובטח?

נשאלתי כבר כמה פעמים: באחסון אתרי הוורדפרס בישראל יש ל-uPress כיום תחרות עם Vangus שהם מתחרה חדש בשוק. אני מכיר רק אדם שמאחסן אצלם, אבל זה לא מספיק עדיין בשביל שאוכל לכתוב עליהם פוסט. אני כן יודע. שעד לא מזמן הם היו עוסק פטור, ורק לאחרונה עברו להיות עוסק מורשה.

שורה תחתונה

uPress היא חברת האחסון שאני ממליץ לרוב הלקוחות שלי. הם יותר טוב טובים מהרוב, אבל יש להם את החסרונות שלהם, ותמיד יש את Kinsta למי שמוכן לשלם כפול (כמוני) בשביל ביצועים ללא פשרות.