חברות אחסון וורדפרס מומלצות: Kinsta

חלק מסדרת מאמרים על חברות אחסון לאתרי וורדפרס: זהו אחסון הוורדפרס שאני הכי ממליץ עליו, למי שרוצה את הטוב ביותר ומוכן לשלם

דף הבית של Kinsta
Kinsta

זהו אחסון הוורדפרס שאני הכי ממליץ עליו, למי שרוצה את הטוב ביותר ומוכן לשלם

הקדמה

בכל אתר שאני בונה אני תמיד צריך להמליץ ללקוחות שלי איפה לאחסן את אתר הוורדפרס שלהם. יצא לי לעבוד עם עשרות חברות אחסון ולכן החלטתי לכתוב סדרת כתבות על חברות האחסון שאני הכי ממליץ עליהן. כל החברות הללו הן מתמחות רק באחסון של אתרי וורדפרס, ואף אחת אינם אחסון ״כללי״.

יתרונות וייחודיות

  • לבעלי חנויות – זהו אחסון הוורדפרס הכי מותאם שאני מכיר לכל מי שיש לו חנות WooCommerce ורוצה אתר שיעמוד בעומס וזאת באמצעות האפשרות להוסיף Workers לשרת (החל מ-2) כדי לבצע יותר פקודות בו-זמנית.
  • רשת אתרים מובזרת אמיתית. הם היחידים שמאפשרים אחסון מבוזר בשרתים ברחבי העולם בקליק (CDN – Content Delivery Network).
  • תמיכה טכנית 24/7 בצ׳אט. התמיכה שלהם היא כמעט מיידית, בכל שעה ועם מקצוען וורדפרס בקו השני.
  • ממשק יפהפה – הממשק שלהם יפהפה, מותאם אישית ופשוט להבנה
  • האחסון הכי מהיר שיש – בזכות המעבר לאחסון שלהם ציון מהירות האתר שלי עלה ל-97.
ממשק האנליטיקס היפהפה של Kinsta
ממשק האנליטיקס היפהפה של Kinsta
ממשק הכלים היפהפה של Kinsta
ממשק הכלים היפהפה של Kinsta

חסרונות

  • יקרים יחסית – העברתי את האתר שלי בין הרבה חברות אחסון, ולמרות שעבור רוב הלקוחות שלי אני ממליץ על uPress, עברתי ל-Kinsta, כי רציתי את הביצועים הכי טובים שיש, גם אם זה אומר לשלם כפליים (25$ בחודש במקום 15$, אבל מקבלים פי 5 שטח אחסון).
  • אין ניהול מיילים מובנה – חברות אחסון איכותיות אינן מציעות ניהול מיילים ישירות דרך הממשק שלהן. רק בחברות ממש זולות יש ממשק cPanel גנרי. ולכן מי שרוצה מייל עם הדומיין שלו (למשל hello@royeyal.com) יצטרך למצוא פתרון של חברה חיצונית. דווקא ל-uPress יש שיתוף פעולה עם inbox.co.il, וניתן בחינם לנהל מיילים ללא הגבלה מתוך הדומיין (אם כי, ללא שום סינון ספאם). אני מנהל את המייל שלי דרך FastMail בתשלום חודשי של 5$ וממש אוהב את השירות שלהם שמאפשר לי לעבוד עם תוכנה חיצונית בקלות ועם מידת מה של סינון ספאם. רוב הלקוחות שלי מנהלים את המייל שלהם דרך G Suite של גוגל בתשלום של 5$ בחודש גם (למשתמש).

שורה תחתונה

הם הכי יקרים, הכי טובים. Kinsta היא חברת האחסון שבחרתי בה כיום. זהו אחסון הוורדפרס שאני הכי ממליץ עליו, למי שרוצה את הטוב ביותר ומוכן לשלם. המחיר שלה הוא כפול משל uPress (שווה ערך לחבילת ה-3 אתרים שלהם) ופי כמה מחברות אחסון קיקיוניות כמו GoDaddy, Bluehost ושכאלה, אבל מי שרוצה אחסון ללא פשרות, הם הכתובת.