מי אני

קוראים לי רועי אייל, ואני בונה אתרי וורדפרס מאז 2007. אחרי כמה שנים בחברות סטארט אפ בהיי טק החלטתי לפרוש ולנסות להיות עצמאי. עשיתי שנה במדעי המחשב, אך עברתי ללמוד מדעי ההתנהגות. החלטתי שבמקום לחשוב כמו רובוט, אתרים בונים קודם כל לבני אדם. ללמוד כל סוג מתמטיקה עלי אדמות לא יהפוך אותי למתכנת טוב יותר, או את האתרים שלי לטובים יותר.

איך זה התחיל

שנים תכנתתי על פלטפורמות של מיקרוסופט כמו ASP או ASP.NET, והתחלתי להתנסות בתור עצמאי בשלל מערכות קוד פתוח. מג'ומלה וכלה בשאר מערכות שלא שרדו עם השנים. אבל גיליתי יום אחד מערכת ליצירת בלוגים בשם WordPress, ומיד הרגשתי שזו המערכת שאני הולך לבנות איתה אתרים.

למעשה, האתר הראשון שבניתי על וורדפרס היה צ'אנדרה יוגה. האתר הומר מקבצי HTML, וזה היה הניסיון הראשון עם המרת עיצוב וקבצי HTML לאתר וורדפרס חי. אלה היו ימים אפלים בהם היה צריך עדיין לעשות התאמות לאקספלורר 6. גוגל כרום עוד לא היה קיים, ובכלל וורדפרס הייתה מערכת שאף אחד לא שמע עליה.

הרבה השתנה מאז.

מה מייחד אותי מהשאר

ניסיון רב, יחס אישי ותשומת לב לפרטים הקטנים.

ניסיון – לא עוד ילד חסר ניסיון שרק עכשיו התחיל לבנות. אינני זול בשום אופן, אך תיק העבודות שלי מדבר בעד עצמו.

מקצוענות – כל אתר נבנה לפי הסטנדרטים הכי גבוהים, ולפי הפרקטיקות הכי נכונות לתכנות אתר וורדפרס.

יחס אישי – יצירת אתר אינטרנט מוקפד דורש קשר קבוע וצמוד עם הלקוח. גם לתפעל אתרים וחנויות און ליין דורש הדרכה צמודה.

תשומת לב – הקפדה על חווית משתמש, אנימציות עדינות, התאמה למובייל וסלולרי. שום אתר ושום פרט אינו נעלם מעיניי.

מי הלקוחות שלי

הלקוחות שלי נבחרים בקפידה. ורק מי שנמצא מתאים, ייבנה עבורו אתר מדהים. כאן זה לא מפעל ייצור לתבניות זולות. כל אתר חייב לראות מושקע ומוקפד. אחרת, מה הטעם בלהיות עצמאי?

עיצוב האתרים

לפעמים מגיעים אלי עם בקשה להמרת עיצוב קיים, או עם מעצב/ת שנבחר מראש. אני משתדל להיות מעורב בהחלטות העיצוביות במידה קטנה או מלאה בכל האתרים בתיק העבודות.

האתרים מחולקים לרוב לשני חלקים:

אתרי בייסיק – עיצובים שלי עבור לקוחות פרטיים, אשר יש להם מושג כללי איך האתר שלהם הולך להיראות.

אתרי פרמיום – עבור עסקים וחנויות אונליין. כאן אני לוקח מעצבת חיצונית. ובאופן קבוע את עירית שני.

קידום אתרים

לקוחות המחפשים קידום ממומן, או מקצוענים שיביאו את האתר שלהם במעלה תוצאות החיפוש, אני  שולח אל ROI Vision. יש המון "חאפרים" בשוק קידום האתרים הפרוץ. עליהם אני ממליץ. ספרו להם שהגעתם דרך רועי אייל 🙂

מוכנים לאתר וורדפרס יפהפה חדש?

צרו קשר